Osaka Kalafat Çekici Opt-p190-4k
0.0 Puan - 0 Yorum
%22 İNDİRİM
4.990,42 TL
6.397,97 TL
*932,46 TL den başlayan taksitlerle!
• Uzunluk 190 mm
• Hava Tüketimi 190 lt/dk
• Hava Giriş Nipeli 1/4''
• Hortum Çapı 10 mm
• Çalışma Basıncı 6.3-8 atü
• Ağırlık 2.30 kg
• Stroke 66 mm
• Piston Çapı 21 mm
• Boşta Darbe 3000 d/dk
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Osaka Kalafat Çekici Opt-p190-4k OSAKA KALAFAT ÇEKİCİ OPT-P190-4K Uzunluk 190 mm Hava Tüketimi 190 lt/dk Hava Giriş Nipeli 1/4'' Hortum Çapı 10 mm Çalışma Basıncı 6.3-8 atü Ağırlık 2.30 kg Stroke 66 mm Piston Çapı 21 mm Boşta Darbe 3000 d/dk 233.14.KC03 Osaka Kalafat Çekici Opt-p190-4k